Znajdujesz się na: Strona główna »Nauka, Kursy »inne szkolenia » Jan Kowalski
Treść ogłoszenia
Opis:

Kurs online Żywienie w sporcie, dostępny pod adresem http://www.kursdietetyki.pl/kurs-zywienie-w-sporcie/ jest adresowany do specjalistów – dietetyków i trenerów personalnych, dla których uczestnictwo w kursie jest idealnym sposobem na pogłębienie swojej wiedzy o poszerzenie kwalifikacji w zakresie dietetyki sportowej. Szkolenie jest również doskonałe dla osób amatorsko zajmujących się aktywnością fizyczną i zainteresowanych żywieniem, bowiem łącząc te dwie dziedziny poprawią swoje osiągnięcia sportowe, kondycje fizyczna i zdrowie.
Program kursu obejmuje najważniejsze zagadnienia w tematyce żywienia w sporcie. Poszczególne z nich są ułożone w taki sposób, aby zagłębiać w coraz trudniejsze kwestie po uprzednim poznaniu i dobrym rozumieniu podstaw.
Dokładny plan kursu:
1.Fizjologia wysiłku fizycznego. Źródła energii podczas aktywności
2. Ogólne zalecenia żywieniowe dla osób aktywnych fizycznie
3. Produkty zalecane przed treningiem i przed zawodami. Ładowanie glikogenu
4. Odżywianie w czasie treningu. Regeneracja potreningowa
5. Nawadnianie organizmu
6. Triada sportsmenek – konsekwencje zdrowotne niewłaściwego odżywiania
7. Suplementy w sporcie
Kurs Żywienie w sporcie opiera się głównie na materiałach filmowych, w których omawiane są treści merytoryczne. Do każdego filmu dołączone są zadania i łamigłówki, co pozwala wyćwiczyć i utrwalić zdobytą wiedzę. Zarówno filmy, jaki i testy mogą być powtarzane dowolną ilość razy bez ograniczeń. Dostęp do całego kursu trwa 6 miesięcy. Każdy kursant może obserwować swoje postępy widoczne w prywatnym panelu uczestnika.
Kurs prowadzony jest przez doświadczonego dietetyka, wykładowcę i licencjonowanego trenera personalnego, który posiada dużą praktykę zarówno w żywieniu sportowców, jak również jako wykładowca uniwersytecki. Wiedza przez niego przedstawiana jest poparta wieloletnią pracą ze sportowcami. Przekazywana jest w sposób łatwy i przystępny co sprawia, że nawet najtrudniejsze zagadnienia nie przysparzają trudności w zrozumieniu.
Egzamin i dyplomy
Każdy uczestnik po zakończeniu kursu otrzymuje dyplom z oceną, którą uzyskuje się po zdaniu egzaminu kończącego kurs. Egzamin można pisać dowolną ilość razy, a na dyplomie pojawia się ocena wybrana indywidualnie przez kursanta. Dyplom wraz z zaświadczeniem MEN są wysyłane do każdego kursanta pocztą tradycyjną. Dodatkowo uczestnicy otrzymują generowany automatycznie certyfikat, możliwy do pobrania.
O Akademii Dietetyki
Specjalistyczna placówka szkoleniowa zajmująca się organizacją kursów z dietetyki. Na rynku szkoleń stacjonarnych działa od 7 lat. Od niedawna bogata oferta została poszerzona o kursy online. Akademia Dietetyki oferuje kursy w całej Polsce, na różnym poziomie zawansowania oraz o różnorodnej tematyce, dzięki czemu każdy zainteresowany tematem żywienia znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z profilem placówki http://www.akademiadietetyki.pl/
Kontakt
Akademia Dietetyki
ul. Jaracza 36 b/3
90-252 Łódź
Tel. 784 950 203, 42 630 06 80
mail: kursyonline@akademiadietetyki.pl

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Jan Kowalski
Kontakt
E-mail:
Telefon:
784 950 203
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: