Znajdujesz się na: Strona główna »Nauka, Kursy »inne szkolenia » Jan Kowalski
Treść ogłoszenia
Opis:

Kursy dietetyki we Wrocławiu
1) Kurs dietetyki podstawowy – szkolenie I stopnia
Kurs dietetyki podstawowy – stacjonarne szkolenie podczas, którego kursanci od podstaw zapoznają się z terminologią i zagadnieniami dietetyki. Zajęcia edukacyjne zgodnie z programem edukacyjną obejmują zagadnienia z obszaru anatomii, fizjologii, profilaktyki, edukacji żywieniowej oraz część ćwiczeniową pomagającą zrozumieć zasady tworzenia jadłospisów i korzystania z norm żywienia. Kurs kończy się uzyskaniem przez absolwentów zaświadczenia MEN.
Cena: 840 zł (brutto)
2) Kurs dietetyki zaawansowany – szkolenie II stopnia
Kurs dietetyki zaawansowany – szkolenie po kursie podstawowym dietetyki pozwala poszerzyć wiedzę z dziedzin: dietetyki ogólnej, dietetyki sportowej, psychodietetyki oraz dietoprofilaktyki z elementami żywienia klinicznego. Treść merytoryczna przygotowana jest w takiej formie aby kursant miał możliwość poznania studium przypadku oraz wyćwiczenia układania jadłospisów i korzystania z norm żywienia. Po odbytym kursie wszyscy słuchacze otrzymują zaświadczenie MEN i mają możliwość przystąpienia do egzaminu.
Cena: 840 zł (brutto)
O Akademii Dietetyki
Akademia Dietetyki – specjalistyczna placówka oświatowa, działająca na rynku usług edukacyjnych z dietetyki od ponad 7 lat. Jest liderem na rynku szkoleń z żywienia i dietetyki. Organizuje szkolenia w całej Polsce w największych miastach kraju. Jako instytucja szkoleniowa posiada najlepszą kadrę wykładowców – specjalistów żywienia. Poziom prowadzonych szkoleń pozwolił uzyskać Akademii Dietetyki Akredytacją Kuratorium Oświaty.
Zawsze aktualne terminy kursów dietetyki tutaj:
http://www.akademiadietetyki.pl/wroclaw/
Akademia Dietetyki
50-146 Wrocław ul. Łaciarska 28
tel. 71 723 07 47
mail: biuro@akademiadietetyki.pl

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Jan Kowalski Jan Kowalski Jan Kowalski
Mapa
Kontakt
E-mail:
Telefon:
71 723 07 47
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: